Zasady zwrotu biletów

*W związku z brakiem, do dn. 26 września 2017 r., oficjalnej decyzji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącej sfinalizowania przyznanej dotacji dla festiwalu organizator zmuszony jest odwołać prezentację 3 polskich spektakli programu głównego: nie odbędą się: „Wróg ludu” w reż. Jana Klaty z Narodowego Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie, „Hymn do miłości” w reż. Marty Górnickiej, będący koprodukcją Teatru Polskiego w Poznaniu oraz Fundacji Chór Kobiet w Warszawie oraz „Jeden gest” w reż. Wojtka Ziemilskiego z Nowego Teatru w Warszawie, a także spotkania zaplanowane wokół wymienionych spektakli. Wstrzymanie dotacji przez MKiDN sprawia, że organizator nie jest w stanie zrealizować pokazów wyżej wymienionych spektakli.

Pełne oświadczenie Tomasza Kireńczuka, kierownika programowego 9. MFT Dialog-Wrocław: TUTAJ

Aktualizacja programu:  TUTAJ

Informujemy, że zwrot biletów na spektakle 9. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog – Wrocław możliwy jest od 2 października 2017 roku. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje odnośnie zasad zwrotu biletów:

1. Osoby, które zakupiły bilety on-line przez stronę www.impart.art.pl oraz www.dialogfestival.pl otrzymają bezpośredni zwrot środków na konto z systemu Dotpay, w ciągu 14 dni, od 2 października.

2. Osoby, które zakupiły bilety w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17), proszone są o ich zwrot w kasie Impartu od 2 października (kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00), gdzie otrzymają także zwrot pieniędzy.

3. Osoby, które zakupiły bilety w stacjonarnych, autoryzowanych punktach sieci Eventim (m.in. salony Empik, Media Markt, Saturn), proszone są o zwrot biletów w miejscu ich zakupu od 2 października, gdzie otrzymają także zwrot pieniędzy.

4. Osoby, które opłaciły bilety przelewem na konto Impartu i odebrały bilety w kasie Impartu (Mazowiecka 17), proszone są o zwrot biletów w kasie Impartu od 2 października (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-18:00), gdzie otrzymają także zwrot pieniędzy.

5. Osoby, które opłaciły bilety przelewem na konto Impartu, ale jeszcze nie odebrały ich w kasie, otrzymają zwrot środków bezpośrednio na konto, w ciągu 14 dni, od 2 października.

6. Osoby, które zakupiły bilety online poprzez stronę eventim.pl:

Wszystkie zwroty transakcji bezgotówkowych zostaną wykonane w ciągu 14 dni, licząc od 2 października.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: industry@dialogfestival.pl